Przejdź do menu głównegoPrzejdź do treściPrzejdź do stopki
Otwarty laptop na biurku

Zdalna praca biura rachunkowego dla fundacji

2020-04-17

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 – a przede wszystkim działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania choroby – w ogromnym stopniu wpłynęły na życie i pracę Polaków. Ograniczeniom podlega funkcjonowanie sklepów, środków publicznego transportu, a większość punktów usługowych została zamknięta do odwołania. Wiele firm z różnych branż zdecydowało się więc na pracę zdalną, co jednocześnie jest zgodne z rządowymi zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa, a przy tym nie wpływa na pogłębianie kryzysu gospodarczego.

Usługi księgowe stowarzyszeń w formie zdalnej

Wiemy, że trudny okres epidemii wirusa nie oznacza, że różnego rodzaju stowarzyszenia czy fundacje zawieszają swoją działalność. W biurze rachunkowym Frux przeszliśmy na tryb pracy zdalnej, dlatego tak jak do tej pory jesteśmy dostępni w godzinach 9 do 17. Pracujemy w domach, a więc zamiast telefonu stacjonarnego proponujemy naszym Klientom inne formy kontaktu – telefon komórkowy lub komunikatory internetowe (Skype, Zoom czy Team). Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacje i stowarzyszenia stale potrzebują wsparcia księgowego, dlatego dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym proponujemy najwyższej jakości usługi również w tym trudnym okresie.

Praca zdalna a RODO

Specustawy i inne przepisy wprowadzane obecnie w trybie wyjątkowym w pewnym sensie znoszą dotychczasowe przepisy. Aby zachować szczególne środki ostrożności mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania choroby, dopuszcza się zatem korzystanie z prywatnego sprzętu do wykonywania obowiązków zawodowych. Klientom naszego biura rachunkowego gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa danych wrażliwych. Od początku działalności trzymamy się takich zasad jak zaufanie, bezpieczeństwo, jakość i nowoczesność. Dzięki połączeniu wszystkich tych wartości jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania Klientów również w tym trudnym czasie.

Usługi księgowe dla stowarzyszeń z całej Polski

Praca zdalna, oprócz oczywistych ograniczeń, ma także swoje zalety. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technicznych, zapewniamy obsługę księgową dla fundacji z całej Polski – nie tylko tych miast, w których zlokalizowane są biura Frux. Niezależnie od tego, czy siedziba stowarzyszenia znajduje się w WarszawieGdańskuWrocławiuLublinieKrakowie czy Poznaniu, zawsze oferujemy najwyższy standard usług. Potrzebujesz wsparcia księgowego dla swojej fundacji lub stowarzyszenia? Zapraszamy do naszego biura rachunkowego – spotkajmy się online!

Powrót do wszystkich artykułów