Przejdź do menu głównegoPrzejdź do treściPrzejdź do stopki
Zegarek stojący na wiklinowym stojaku, kobieta w tle

Biuro rachunkowe dla fundacji z Warszawy w czasach pandemii

2020-04-17

Epidemia koronawirusa spowodowała, że większość firm z branży usługowej zawiesiła działalność lub przeniosła się w tryb pracy zdalnej. Warto jednak zaznaczyć, że nie wszystkie przedsiębiorstwa były przygotowane na taką sytuację. W większości przypadków spółki zajmujące się rozliczaniem i księgowością NGO-sów zostały zmuszone do przerwania pracy. Jednak nie Frux – pomimo niesprzyjających warunków cały czas działamy dla naszych Klientów z GdańskaKrakowa czy Poznania, korzystając przy tym z najnowszych, dostępnych na rynku rozwiązań.

Jak funkcjonujemy przez ostatnie tygodnie?

Od razu możemy uspokoić – jako poważne biuro rachunkowe zadbaliśmy o bezpieczeństwo oraz komfort realizowanych dla naszych Klientów zleceń. Od lat szkoliliśmy pracowników na wypadek, gdyby przyszło nam pracować na odległość. Obecnie korzystamy z wszelkiego rodzaju komunikatorów, dysków wirtualnych i aplikacji do obsługi księgowej w chmurze, takich jak Enova. Zapewniamy, że dane wszystkich stowarzyszeń i fundacji są bezpieczne, ponieważ pracujemy z najnowszej generacji zabezpieczeniami, zgodnymi z obowiązującymi przepisami. O wiele mniej dzwonimy z telefonów stacjonarnych w biurach w LublinieGdańsku czy Warszawie, stawiając na komunikatory internetowe.

Usługi księgowe dla fundacji Gdańska bez wychodzenia z domu

Pomimo wszechobecnego kryzysu, z powodzeniem pozyskujemy nowych Klientów, którzy zostali pozostawieni sami sobie przez firmy. Dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów, aplikacjom do obsługi kadrowej w chmurze i technologii pracy współdzielonej nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Technologia OCR pozwala nam zaoszczędzić cenny czas, który możemy przeznaczyć dla Ciebie – nie musimy ręcznie przepisywać nadesłanych dokumentów. Codziennie, w godzinach od 9 do 17 możesz do nas pisać, lub łączyć się z nami przez Skype, Teams lub Zoom. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy załatwić sprawy dotyczące rozliczania fundacji Krakowie czy Poznaniu.

Skorzystaj z ciekawych promocji

Doskonale wiemy, że gospodarka krajowa mocno zwolniła, a przez to obroty wielu firm niepokojąco spadły. Przychodząc do nas, możesz liczyć na specjalną promocję spowodowaną obecną sytuacją. Teraz usługi księgowe dla fundacji WarszawyKrakowa czy Gdańska mamy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Także jako nowy Klient możesz liczyć na zachęcające rabaty z okazji początków współpracy. Zadzwoń, umów się na rozmowę – przekonaj o wysokiej jakości i profesjonalnemu podejściu do każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy!

Powrót do wszystkich artykułów