Przejdź do menu głównegoPrzejdź do treściPrzejdź do stopki

Zespół biura rachunkowego Frux

Poznaj nas!

Biuro rachunkowe to przede wszystkim solidność w zakresie świadczenia usług księgowych i wykonywania między innymi zleceń obsługi kadrowo-płacowej. Jesteśmy doświadczonym, prężnym zespołem, który chce stworzyć nową jakość na rynku obsługi księgowej organizacji pozarządowych i firm. Wysokie kompetencje w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w księgowości, finansach i zarządzaniu daje klientom gwarancję odpowiednio wykonanych  usług księgowych. Chcemy się podzielić swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem z naszymi kontrahentami.

Zespół Frux najlepiej opisują słowa: energia, kreatywność, odpowiedzialność, doświadczenie i profesjonalizm. Połączenie tych czterech cech gwarantuje klientom profesjonalnie wykonany outsourcing księgowy obejmujący wszystkie zagadnienia obsługi księgowej.
Biuro rachunkowe Frux tworzą także eksperci, z którymi współpracujemy: prawnicy, doradcy podatkowi, analitycy, specjaliści ds. finansowania działalności ze środków publicznych i europejskich. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty obsługi księgowej.

Zarząd

Michał Gajak

Michał Gajak – dyrektor zarządzający w firmie Frux

W firmie FRUX pełni funkcję dyrektora zarządzającego.

Ukończył SGH i SGGW w Warszawie. Ma wieloletnie lat doświadczenia w obszarach finanse, księgowość, administracja. Ponad dziesięć lat pracował na stanowiskach kierowniczych w dużych międzynarodowych przedsiębiorstwach jako dyrektor finansowy i główny księgowy. Sześć lat był szefem finansów, księgowości i administracji w grupie Toyota Tsusho w Polsce. Ma doświadczenia w firmach z różnych segmentów: NGO, handel, usługi, produkcja, logistyka, budownictwo. W swoim życiu zawodowym spotkał się z różnorodnymi przypadkami związanymi z zarządzaniem i finansami. Posiada licencja Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.

Agnieszka Kasperska

Agnieszka Kasperska – dyrektorka działu księgowego w firmie Frux

W firmie FRUX pełni funkcję dyrektora działu księgowego

Ukończyła Wyższą Szkołę Bankowości, Finansów i Zarządzania, kierunek: finanse i bankowość. Ma wieloletnie doświadczenia związane z obsługą finansów i księgowości przedsiębiorstw. Od kilkunastu lat specjalizuje się w outsourcingu finansowym i w budowie relacji B2B . Posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.

Misja

W zakresie świadczonych usług księgowych chcemy wyróżniać się wychodzeniem naprzeciw oczekiwaniom klienta, innowacyjnością, ale także świadomością i odpowiedzialnością społeczną. Uważamy, że biuro rachunkowe Frux może stanowić całkowitą nowość na wydawałoby się znanym już w pełni rynku obsługi księgowej  firm i organizacji pozarządowych. Klientom oferujemy przede wszystkim energię młodej, prężnej firmy, popartą profesjonalizmem i doświadczeniem specjalistów w dziedzinie  świadczenia kompleksowych  usług księgowych. Zajmujemy się na przykład  prowadzeniem ksiąg handlowych i prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Biuro rachunkowe  Frux to także wysoka kultura współpracy, komunikatywność oraz dyspozycyjność. Za cel stawiamy sobie tworzenie trwałych relacji biznesowych, popartych wzajemnym zaufaniem i satysfakcją z pracy. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wykonywania usług obsługi księgowej. nie boimy się podejmować żadnych wyzwań.

Nasze zasady to:
Zaufanie, bezpieczeństwo, jakość, nowoczesność.

Nasze usługi księgowe świadczymy solidnie, zgodnie z prawem, punktualnie i tak, jak klient tego oczekuje.
Umówmy się na spotkanie, dostosujemy nasze usługi specjalnie do Ciebie!

Napisz do nas