Witamy na naszej stronie!

Biuro rachunkowe w Warszawie na Woli – Frux

 

Obsługa księgowa w stolicy

Frux to biuro rachunkowe, które zostało stworzone i do dziś zarządzane jest przez profesjonalistów. Nasze biuro rachunkowe w Warszawie na Woli oferuje usługi pełnej księgowości, finansów, a także usługi doradztwa podatkowego dla firm i organizacji pozarządowych.

W codziennych działaniach biura rachunkowego jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania klienta, pamiętamy o bardzo ważnej odpowiedzialności społecznej, a jednocześnie nie boimy się innowacyjnych rozwiązań w zakresie na przykład obsługi kadrowej pracowników i obsługi księgowej (w tym między innymi przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych). Chcemy stać się dla Państwa ważnym partnerem biznesowym, który przez kompleksowo świadczone usługi księgowe odciąży was i pozwoli w pełni skoncentrować się na prowadzeniu działalności gospodarczej. Profesjonalna obsługa księgowa to kluczowy element działalności wszystkich firm – zarówno komercyjnych, jak i pozarządowych. Biuro rachunkowe Frux w proponuje obsługę księgową pełną i uproszczoną. Decydując się na współpracę z Frux, nie musicie się Państwo martwić o wybór dobrej księgowej do firmy. Wasze finanse w naszych rękach będą bezpieczne.

Kompetencje i doświadczenie

Bogate doświadczenie w usługach księgowych, finansowych i zarządzaniu organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorstwami gwarantuje odpowiednie podejście do każdego wykonywanego zlecenia. Wiemy że obsługa księgowa firm na wysokim poziomie stanowi solidną podstawę każdej działalności. Chcemy podzielić się z Państwem naszą pasją i profesjonalizmem!