Zespół biura rachunkowego Frux

Poznaj nas!

Biuro rachunkowe to przede wszystkim solidność w zakresie świadczenia usług księgowych i wykonywania między innymi zleceń obsługi kadrowo-płacowej. Jesteśmy doświadczonym, prężnym zespołem, który chce stworzyć nową jakość na rynku obsługi księgowej firm i organizacji pozarządowych. Wysokie kompetencje w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w księgowości, finansach i zarządzaniu daje klientom gwarancję odpowiednio wykonanych usług księgowych. Chcemy się podzielić swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem z naszymi kontrahentami.

Zespół Frux najlepiej opisują słowa: energia, kreatywność, odpowiedzialność, doświadczenie i profesjonalizm. Połączenie tych czterech cech gwarantuje klientom profesjonalnie wykonany outsourcing księgowy obejmujący wszystkie zagadnienia obsługi księgowej.

Biuro rachunkowe Frux tworzą także eksperci, z którymi współpracujemy: prawnicy, doradcy podatkowi, analitycy, specjaliści ds. finansowania działalności ze środków publicznych i europejskich. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty obsługi księgowej.

 

 

ZARZĄD

 

Michał Gajak

W firmie FRUX pełni funkcję dyrektora zarządzającego.

 

Ukończył SGH i SGGW w Warszawie. Ma ponad piętnaście lat doświadczenia w obszarach finanse, księgowość, administracja. Ponad dziesięć lat pracował na stanowiskach kierowniczych w dużych międzynarodowych przedsiębiorstwach jako dyrektor finansowy i główny księgowy. Sześć lat był szefem finansów, księgowości i administracji w grupie Toyota Tsusho w Polsce. Ma doświadczenia w firmach z różnych segmentów: handel, usługi, produkcja, logistyka, budownictwo. W swoim życiu zawodowym spotkał się z różnorodnymi przypadkami związanymi z zarządzaniem i finansami. Posiada licencja Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.

 

 

Agnieszka Kasperska

W firmie FRUX pełni funkcję dyrektora działu księgowego.

Ukończyła Wyższą Szkołę Bankowości, Finansów i Zarządzania, kierunek: finanse i bankowość. Ma kilkunastoletnie doświadczenia związane z obsługą finansów i księgowości przedsiębiorstw. Od pięciu lat specjalizuje się w outsourcingu finansowym i w budowie relacji B2B . Posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.